IV Kongres Dyrektorów E-commerce | Lokalizacja
16407
page-template-default,page,page-id-16407,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,qode-title-hidden,qode-theme-ver-7.8,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive
hilton_1440_900

Kongres Dyrektorów E-commerce

wyjątkowe wydarzenie, wyjątkowa oprawa

Każda edycja przygotowana została ze smakiem i dbałością o najmniejsze szczegóły, a miejsca wybrane tak, aby zaskakiwać i inspirować. W tym roku nie będzie inaczej. Zapraszamy do Wrocławia – miasta spotkań, niedawnej Europejskiej Stolicy Kultury.

Z merytoryką Kongresu spotkamy się w jednej z najciekawszych architektonicznie budowli ostatnich lat – Hotelu DoubleTree by Hilton Wroclaw. Położony w samym centrum miasta kompleks OVO to nie tylko wyjątkowa bryła, to też intrygujące wnętrze i otoczenie, które będą sprzyjać biznesowym dyskusjom i chwilom relaksu pomiędzy sesjami.

Imprezy networkingowe

24 maja 2017 Hotel Wodnik

O doskonały nastrój naszych gości zadbamy już w dzień poprzedzający pierwsze prelekcje. Ciepłe majowe popołudnie, wieczór i noc spędzimy w wyjątkowym zakątku nad samą Odrą. Plenerowe before party z doskonałym menu i niebanalnym programem będzie idealnym wstępem dla całego wydarzenia i okazją dla nawiązania kontaktów.

Pierwszy dzień Kongresu zakończy afer party w samym sercu starego miasta, w jednym z wyjątkowych lokali przy wrocławskim rynku. Program imprezy to na razie tajemnica, zdradzić możemy jedynie, że ucieszy ucho i oko.